Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Listopad »
« 20 do 26-11-2017 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:30
30 min

Trening obwodowy "Obudź się"

Damian Grabowski

ZASTĘPSTWO

 
30 min

Trening obwodowy "Obudź się"

Damian Grabowski

ZASTĘPSTWO

 
30 min

Trening obwodowy "Obudź się"

Mateusz Boziński

ZASTĘPSTWO

   
08:30
50 min

Body Shape

Danuta Herczyńska

50 min

TBC

Kamila Kminikowska

50 min

BRZUCH POŚLADKI UDA

Kamila Kminikowska

50 min

Iron Body

Klaudia Ziółkowska

50 min

FBW

Kamila Kminikowska

   
10:00
50 min

Aktywna w ciąży

Danuta Herczyńska

 
50 min

Aktywna w ciąży

Danuta Herczyńska

       
10:15          
50 min

POWER TABATA

Arent Karolina

50 min

ABT

Joanna Sobczyk

11:00
50 min

Aktywna mama z dzieckiem

Danuta Herczyńska

 
50 min

Aktywna mama z dzieckiem

Danuta Herczyńska

       
15:30        
50 min

Capoeira KIDS

Piotr Staszewski

   
16:30
50 min

Płaski brzuch

Kamila Kminikowska

 
50 min

Iron Body

Klaudia Ziółkowska

       
17:00      
50 min

Step

Danuta Herczyńska

50 min

SMUKŁE RAMIONA + BRZUCH

Danuta Herczyńska

   
17:30
50 min

TABATA

Joanna Sobczyk

50 min

Body pump

JOANNA SOBCZYK

45 min

Fit ball

JOANNA SOBCZYK

       
   
45 min

KETTLEBELLS

Sergiusz Bartoszek

ZASTĘPSTWO

18:00      
45 min

Funkcjonal muscle workout

Sergiusz Bartoszek

50 min

PILATES

Danuta Herczyńska

   
50 min

ZGRABNE POŚLADKI

Kamila Kminikowska

 
18:30
50 min

Cross trening

Piot Piłat

50 min

Bikini Fitness

Ewelina Witulska

50 min

Rhytmic interval training

Arent Karolina

ZASTĘPSTWO

 
45 min

Indoorwalking

Joanna Sobczyk

   
50 min

FITNESS BOX

Joanna Sobczyk

45 min

BOXMASTER

Przemysław Minich

45 min

TRX

Joanna Sobczyk

45 min

Trening BOOT CAMP

Mateusz Boziński

45 min

Indoorwalking

ZAJĘCIA ODWOŁANE

ZASTĘPSTWO

     
19:00      
50 min

TBC

Joanna Sobczyk

50 min

Capoeira

Piotr Staszewski

   
19:15      
40 min

HIIT BIEŻNIA

Iza Ewertowska MG

     
19:30
30 min

STRETCHING

Ewelina Witulska

50 min

Zdrowy kręgosłup

Kamila Kminikowska

50 min

Brazylijskie pośladki

Ola Wiśniewska

       
20:00      
30 min

STRETCH&ROLL

Iza Ewertowska MG

     
← →